Drevená odvetravaná fasada

Dnešná moderná estetika a moderný životný štýl zdôrazňujú individualitu. Fasáda je jedným z prvkov budovy, ktorý definitívne vytvára rozhodujúci prvý dojem. Drevená fasáda je vždy jedinečná a očarí každého, svojimi vlastnými krásnymi vlastnosťami: prírodnou rozmanitosťou a živým vzhľadom, vytrvalosťou, dobrými stavebnými charakteristikami, ekologickým postojom a rýchlosťou, ktorá je pri výstavbe umožnená. Drevené fasády získavajú prestížne meno vďaka všetkým uvedeným vlastnostiam a tiež preto, že ich estetická hodnota sa v moderných architektonických prístupoch čoraz viac uznáva.

Drevené fasády je možné umiestniť na akúkoľvek vonkajšiu stenu. Tu nezáleží na tom, či ide o montovaný, úplne drevený dom, tehlový alebo betónový dom, nový alebo zrekonštruovaný dom. Drevené fasády sú vhodné ako pre bytové domy a veľké verejné budovy, tak aj pre obchodné a obytné budovy. Drevená fasáda predstavuje ochranu základnej konštrukcie pred vplyvmi prostredia, zároveň je dôležitým dizajnovým a estetickým prvkom budovy.

Drevo ako základný materiál pre fasádu umožňuje mnoho druhov obkladov a použitie rôznych profilov a farieb. V kombinácii s kameňom, sklom alebo kovom sa jeho vlastnosti zdôrazňujú ešte viac.

drevena_fasada4
drevena_fasada5
drevena_fasada6
drevena_fasada2

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.