Drevené a hlinikové oplotenie a brány

Hliníkové oplotenie vďaka nízkej hustote kovu a schopnosti odolávať korózii sa stal obľúbenou voľbou ako ľahké, odolné oplotenie a zábradlie.

Hliníkové oplotenie sa používa na komerčné i obytné účely. Hliníkový plot je všeobecne k dispozícii predtvarovaný v širokej škále štýlov. Má tendenciu sa ľahko čistiť, odoláva poveternostným vplyvom a má nízke nároky na údržbu. Keďže si vyžaduje len malú až žiadnu údržbu a nehrdzavie, ploty zostávajú „nové“ po mnoho rokov. Môže byť tiež nákladovo efektívnejší ako porovnateľné materiály, ako napríklad kované železo a oceľ.

Hliníkové ploty sú vyrábané v širokej škále veľkostí a tvarov. Dodávajú sa v rôznych farbách, ktoré sa nanášajú práškovým lakom. Povlak sa aplikuje elektrostatickým procesom a vytvrdzuje sa teplom, čím sa vytvorí silný hladký povrch. Práškový náter priľne k hliníku lepšie ako farba alebo iné nátery. Má schopnosť odolať drsným podmienkam vrátane extrémneho tepla a chladu. Jeho kvalita je odolná voči poveternostným vplyvom.

Hliníkové ploty môžu byť použité na zabezpečenie súkromia a bezpečnosti, ako bazénové oplotenie, ozdobné oplotenie na zlepšenie vzhľadu nehnuteľnosti, hraničné oplotenie pre vymedzenie časti nehnuteľnosti alebo oplotenie aby sa zabránilo deťom a / alebo domácim zvieratám utekať preč.

 

plot2

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.