Masívne dubové podlahy

Štýlové masívne dubové podlahy z našej dielne. Presvedčte sa sami o širokom výbere kvalitných exkluzívnych masívnych dubových podláh, rôznych druhov a tvarov, ktoré na Slovensku nikde nenájdete, jedine u nás. Rozmery od : Šírka od 120 mm do 280 mm, dĺžka od 600 mm do 2400 mm,hrúbka od 11 mm do 21 mm.

PROFESIONÁLNA PREZENTÁCIA DUBOVÝCH PODLÁH NAŠIM TECHNIKOM V POHODLÍ VÁŠHO DOMOVA V RÁMCI CELÉHO SLOVENSKA ZDARMA!!!

Prírodné materiály sú v časoch všadeprítomného plastu a syntetických výrobkov zárukou kvality. Môžete si vybrať z rozsahu prírodných podláh, ktoré budú ideálne dopasované do vášho vysnívaného štýlu.

Ted’s collection – to sú modely v klasickom štýle imitujúce vzhľad starej podlahy 

  • Modely označené “SP” sa líšia vzhľadom imitujúcim starú, zničenú podlahu. Umelecky zvýraznené praskliny a uzly tvoria jedinečný štýl podlahy
  • Modely ktoré sú označené písmenom “B” je možné uložiť vo forme “rybej kosti”. Charakterizujú sa taktiež efektom “stôp po píle” čo im dáva jedinečný charakter. 

Ručné vykonané dlabanie, či vzory tvorené plynovým horákom charakterizujú

Kolekciu Majestic

Konštrukcia našich podláh sa skladá z dvoch vrstiev. Vrchná vrstva takzvaná “lamela” je dubová vrstva, ktorá je lepená vode odolným lepidlom. Takáto konštrukcia podlahy jej dáva väčšiu odolnosť oproti liatej drevenej podlahe. Vďaka tomu sa naše podlahy môžu skladať z dosiek v dĺžke od 120mm do 380mm

Každej doske môžete určiť individuálny tvar podľa výberu typu drážkovania. Drážka zo štyroch strán delí každú dosku. Podlaha bez drážok vytvára dojem liateho dreveného povrchu.

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.