Nízkoenergetické drevodomy

Spotreba energie predstavuje veľmi vysoké množstvo dodatočných nákladov v dome. Pri výstavbe nízkoenergetického domu je možné tieto náklady trvalo znížiť. Nizkoenergetický drevodom je určite veľká vízia čo sa týka nových stavieb do budúcna či už v rýchlej realizácií, úspore nákladov a k spokojnosti klienta

Mobilné domy

Mobilné domy sú obydlia, umožňujúce transport z miesta na miesto. Móda mobilného bývania začala už v 20. storočí v USA, predovšetkým kvôli nevyhnutnsoti často cestovať za prácou.

Mobilné modulové obytné kontajnery

V našej ponuke nájdete kancelárske a obytné kontajnery v niekoľkých dostupných rozmeroch a v rôznych špecifikáciách.  Rám kontajnera je vyrobený z plechu hrúbky 3 mm a steny sú vyrobené zo sendvičových panelov s jadrom z polystyrénu, vlny alebo PUR peny. Technológia použitá pri konštrukcii kontajnera umožňuje v prvom rade rýchlu montáž a nepochybne ľahkú a rýchlu prepravu. Kontajnery šité na mieru vašim potrebám môžu slúžiť ako obchodné zariadenia alebo obytné jednotky.

Celoročné rekreačné chaty

Chaty na mieru pre váš pozemok, vhodné na celoročné využitie.

Drevodomy v korunách stromov

Domy na stromoch sú určené pre širokú klientelu. Či už vaša firma podniká v cestovnom ruchu či ste majitelia chat, hotela alebo penziónu v prírode, ktorí hľadajú pre svojich klientov nezvyčajné zážitky

Modulové domy

Naše stavby sú nízkoenergetické difúzne uzatvorené, ponúkame aj mobilnú formu stavieb ktoré nepodliehajú stavebnému zákonu, netreba stavebné povolenie. Výstavba je realizovaná mobilným spôsobom ako mobilný dom kotvený na oceľových zemných vrútoch alebo betónových pätkách!

Zimné záhrady

Pokiaľ sa budete vážne zamýšľať nad vybudovaním zimnej záhrady vo vlastnom dome, budete musieť zvážiť, či vám ide o zabezpečenie ďalšieho vykurovaného priestoru alebo sa uskromníte s neobytnou miestnosťou, ktorá zostane v zime chladná

Zasklievanie terás

Rámový posuvný zasklievací systém z číreho skla alebo izolačného dvojskla. Systém zaisťuje minimalizáciu tepelných strát, ochranu proti nepriazni počasia, hluku, prachu a exhaláciám. Uzamknutím a použitím bezpečnostnej výplne sa stáva účinnou prekážkou proti vlúpaniu.

Zasklievanie balkónov a lodžií

Zasklievanie panelákových balkónov, ale aj domových balkónov na mieru. Rámový zasklievací system je vyrobený hliníkových profilov

Hlinikové okná a dvere

Hliník je elegantný a neobyčajný trvanlivý materiál odolný voči poveternostným vplyvom. Neprekážajú mu vysoké ani extrémne nízke teploty a pritom nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Vďaka bohatej škále farebného prevedenia je to tá správna voľba pre Vás a Vašu stavbu.

Plastové okná a dvere

Výhody plastových okien:

 • jednoduchá údržba
 • životnosť plastu
 • výborné tepelno-izolačné vlastnosti
 • sú odolné voči vetru
 • majú lepšiu zvukovú izoláciu ako drevené okná (až do 44 dB)
 • sú lacnejšie ako drevené okná

Sklenené termoizolačné fasády

Všade, kde sa dnes pozeriete, uvidíte nejakú sklenenú fasádu. V oblasti fasádneho inžinierstva sa urobili zásadné zlepšenia, aby sa sklo stalo jedným zo základných prostriedkov výstavby nových budov.

Sklenené zábradlia a schody

Bezrámové sklenené zábradla sú určené na zlepšenie architektonických prvkov budovy a poskytujú používateľovi maximálnu viditeľnosť

Tieniacia technika

Bez použitia akéhokoľvek tienenia sa do interiéru dostáva 30 – 80 % slnečných lúčov v závislosti od kvality sklených výplní.  Vnútorná tieniaca technika zabezpečuje vizuálny komfort, ale v konečnom dôsledku nemá pozitívny vplyv na teplotu v miestnosti. Vďaka vonkajšej tieniacej technike, 80 – 90 % slnečných lúčov zostáva vonku.

Barelová cédrová sauna

Všetky naše cédrové barelové sauny používajú 100% kanadský červený Céder. Pre svoju preukázanú odolnosť voči poveternostným vplyvom vyberáme céder najvyššej kvality bez uzlov. Céder je najlepšou voľbou reziva na maximalizáciu vonkajšej životnosti. So správnou starostlivosťou a údržbou by mala vaša cédrová sauna vydržať 15 – 20 rokov. 

Kupacia cédrová kaďa

Všetko, čo potrebujete, je drevo, vodu a zápalku! S našou cédrovou kaďou a pecou na drevo pod vodou získate čisté potešenie z nekonečného kúpania sa. Močte sa tak dlho a tak teplo, ako len chcete, bez potreby elektriny alebo plynu. Stačí pridať vodu, zapáliť drevo a relaxácia príde prirodzene!

Masívne dubové podlahy

Štýlové masívne dubové podlahy z našej dielne. Presvedčte sa sami o širokom výbere kvalitných exkluzívnych masívnych dubových podláh, rôznych druhov a tvarov, ktoré na Slovensku nikde nenájdete, jedine u nás.

Liata epoxidová podlaha

 • bezšpárový povrch
 • vďaka svojej hrúbke je ideálna na podlahové kúrenie
 • možnosť opravy drobných škrabancov preleštením bežnými leštidlami
 • vodeodolná a vodeodpudivá

Hliniková kompozitná fasada

Hliníkové kompozitné panely sú kompozitné panely pozostávajúce z dvoch hliníkových plechov pokrývajúcich plastové jadro. Alternatívne sa môže na zvýšenie požiarnej odolnosti použiť minerálny materiál jadra.

Drevená odvetravaná fasada

Fasáda je jedným z prvkov budovy, ktorý definitívne vytvára rozhodujúci prvý dojem. Drevená fasáda je vždy jedinečná a očarí každého, svojimi vlastnosťami: prírodnou rozmanitosťou a živým vzhľadom, vytrvalosťou, dobrými stavebnými charakteristikami a rýchlosťou, ktorá je pri výstavbe umožnená.

Drevená modulová garáž

Chcete Váš drahocenný vozidlo ochrániť ľahkou celodrevenou stavanú stavbou? Práve pre vás sú drevené garáže!

Drevená a hliniková pergola

Pergoly poskytujú tieň v záhrade, podporu pre viničové rastliny a zároveň vytvárajú dekoratívny prvok vašeho prostredia. Pri správnej inštalácii a starostlivosti môžu vydržať mnoho rokov.

Hliniková pergola na elektrické ovládanie

Znepríjemňuje Vám počasie relax na záhrade? Ak nastane situácia, že Vám počasie naruší celú oslavu narodenín alebo záhradnú párty, ktorá bola dôsledne naplánovaná, je tu ideálne riešenie pre Vás

Drevená terasa

Skromný dom s malými miestnosťami by mal mať terasu skromnejšej veľkosti, aby nestratil svoje kúzlo. Systém montáže drevenej terasy umožňuje relatívne jednoduchú neskoršiu zmenu veľkosti.

Drevené a hliníkové stojiská pre vozidla

Drevené prístrešky pre autá sú vyrábané na zákazku výhradne z masivných hranolov najvyššej akostnej triedy podľa individuálnych požiadaviek zákazníka

Drevené a hlinikové oplotenie a brány

Hliníkové oplotenie vďaka nízkej hustote kovu a schopnosti odolávať korózii sa stal obľúbenou voľbou ako ľahké, odolné oplotenie a zábradlie.

Prenájom obytných kontajnerov

Vyberte si niektorý z našich štandardných, multifunkčných alebo špeciálnych kontajnerov, ktoré sú plne prispôsobené vašim potrebám. Pozrite sa na naše portfólio, referencie a kontaktujte našich dobre vyškolených kolegov so žiadosťou o cenovú ponuku na prenájom kontajnerov podľa Vašich požiadaviek.

Služby projektovej dokumentácie

Vypracovanie komplexnej stavebnej dokumentácie pre potreby stavebného úradu SR a iných inštitúcií.

 • Váš individuálny projekt
 • Výber z našej ponuky stavieb

možnosti kombinácie výroby stavebnej projektovej dokumentácie s potrebnými doplneniami ako je statický posudok.

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.