Real Time Web Analytics
PREV
NEXT
Bazény na mieru
...

Na mieru vyrábané bazény, masážne bazény ako aj zvláštne objekty. S individuálnym tvarom, funkciou a povrchom. Vytvorte si bazén úplne podľa vašich osobných predstáv. Vyrobíme Vámbazén tak, ako oblek na mieru. Spoločne s vašimi projektantami a s našimi predajcami Vám navyše zaručíme.

---VIAC---

Sauny
...

Sauny a ich história siaha až do ďalekej minulosti a saunovanie je jednou z najstarších a najobľúbenejších foriem regenerácieorganizmu človeka. Vďaka pravidelnému saunovaniu predchádza človek zbytočným zdravotným problémom a neduhom, navyše je v tejto uponáhľanej dobe najlepším prostriedkom pre odstránenie únavy a stresu. Už celé stáročia sú známe blahodarné účinky sauny na ľudský organizmus, a preto sme pre Vás pripravili hneď niekoľko druhov sáun, ktorých kombináciou si môžete vytvoriť svoj vlastný saunový svet.

---VIAC---

Markizy
...

Vonkajšie markízy slúžia k zatieneniu oddychových i úžitkových plôch, predzáhradiek a výkladných skríň. Ponúkajú širokú škálu typov a farieb látok, ktoré sú upravené impregnáciou. Tým docielime ich stálej farebnosti, zvýšenie odolnosti voči nečistotám a plesniam. Jedná sa o výsuvné ramenové vonkajšie markízy vrátane kazetových, ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov s najprísnejšími požiadavkami na tieto výrobky.

---VIAC---

Palivové drevo
...

Ponúkame jednodruhové bukové kvalitné palivové drevo spĺňajúce aj tie najvyššie štandardy kvality. Drevo je vkladané do pevných paliet, ktoré sú už pri výrobe prispôsobené na prevoz aj do veľkých vzdialeností.

---VIAC---

Brikety
...

Briketa je mechanicky zhutnený drobný horľavý materiál, ten môže mať formu valca v rôznom priemere, ale môže ísť aj o oválny tvar, guľovité teleso, kváder či kocku. Tvar brikety je pre účely spaľovania fakticky nepodstatný. Obvykle bývajú takto zlisované horľavé materiály ako je uhoľný prach alebo biomasa.

Brikety slúžia ako tuhé palivo a spaľujú sa obvykle v kachliach či v kotolniach. Brikety z biomasy sa stávajú populárnym ekologickým palivom.

---VIAC---

Drevené ploty
...

Nie sú ploty ako ploty. Vyberte si u nás kvalitný drevený záhradný plot. Ponúkame Vám široký výber drevených plotov.Neváhajte volať

---VIAC---

Väzníky

Drevené priehradové konštrukcie spájané kovovými spojkami s prelisovanými hrotmi sú konštrukcie, ktoré rozšírili­ použitie dreva na stavbu striech a drevostavieb. Presný návrh, bezpečná konštrukcia redukujúca potrebu­ drevnej hmoty, možnosť návrhu a výroby zložitých tvarov s rozponom až do tridsať metrov — to sú vlastnosti predurčujúce­ ich použitie v mnohých objektoch pozemného staviteľstva. K rozšírení priehradových konštrukcií aj pri náročnejších­ stavbách došlo v posledných rokoch aj u nás.

Kontakt

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM 
OBJEDNÁVKY 
INFO LINKA : 0911 113 130 

                 0917 123 136  

Prevádzková doba od 7.00 -  do 16.00 hod.

 

@ : woodholz.sk@gmail.com

Výroba a montáž celá SR

Montáž celá CZ, PL, HU, AT, DE, IT 

ZAMERANIE STAVBY
CENOVÁ KALKULÁCIA
A 3D NÁVRH
ZDARMA

Bratislavský kraj-Trenčiansky kraj-Nitriansky kraj-Trnavský kraj

  Žilinský kraj-Bansko Bystrický kraj-Košický kraj-Prešovský kraj

TOP
Facebook