Real Time Web Analytics
PREV
NEXT
Bazény na mieru
...

Na mieru vyrábané bazény, masážne bazény ako aj zvláštne objekty. S individuálnym tvarom, funkciou a povrchom. Vytvorte si bazén úplne podľa vašich osobných predstáv. Vyrobíme Vámbazén tak, ako oblek na mieru. Spoločne s vašimi projektantami a s našimi predajcami Vám navyše zaručíme.

---VIAC---

Sauny
...

Sauny a ich história siaha až do ďalekej minulosti a saunovanie je jednou z najstarších a najobľúbenejších foriem regenerácieorganizmu človeka. Vďaka pravidelnému saunovaniu predchádza človek zbytočným zdravotným problémom a neduhom, navyše je v tejto uponáhľanej dobe najlepším prostriedkom pre odstránenie únavy a stresu. Už celé stáročia sú známe blahodarné účinky sauny na ľudský organizmus, a preto sme pre Vás pripravili hneď niekoľko druhov sáun, ktorých kombináciou si môžete vytvoriť svoj vlastný saunový svet.

---VIAC---

Markizy
...

Vonkajšie markízy slúžia k zatieneniu oddychových i úžitkových plôch, predzáhradiek a výkladných skríň. Ponúkajú širokú škálu typov a farieb látok, ktoré sú upravené impregnáciou. Tým docielime ich stálej farebnosti, zvýšenie odolnosti voči nečistotám a plesniam. Jedná sa o výsuvné ramenové vonkajšie markízy vrátane kazetových, ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov s najprísnejšími požiadavkami na tieto výrobky.

---VIAC---

Palivové drevo
...

Ponúkame jednodruhové bukové kvalitné palivové drevo spĺňajúce aj tie najvyššie štandardy kvality. Drevo je vkladané do pevných paliet, ktoré sú už pri výrobe prispôsobené na prevoz aj do veľkých vzdialeností.

---VIAC---

Brikety
...

Briketa je mechanicky zhutnený drobný horľavý materiál, ten môže mať formu valca v rôznom priemere, ale môže ísť aj o oválny tvar, guľovité teleso, kváder či kocku. Tvar brikety je pre účely spaľovania fakticky nepodstatný. Obvykle bývajú takto zlisované horľavé materiály ako je uhoľný prach alebo biomasa.

Brikety slúžia ako tuhé palivo a spaľujú sa obvykle v kachliach či v kotolniach. Brikety z biomasy sa stávajú populárnym ekologickým palivom.

---VIAC---

Drevené ploty
...

Nie sú ploty ako ploty. Vyberte si u nás kvalitný drevený záhradný plot. Ponúkame Vám široký výber drevených plotov.Neváhajte volať

---VIAC---

Kontákt na nás

Name : Wood-holz

ZAKAZNICKE CENTRUM
OBJEDNAVKY 
INFO LINKA : 0911 113 130 / 0917 123 136  
(od 8 - do 16 hod.)

Mail : woodholz.sk@gmail.com

Výroba a montáž celá SR

ZAMERANIE STAVBY
CENOVÁ KALKULÁCIA
A 3D NÁVRH
ZDARMA

-Bratislavský kraj-Trenčiansky kraj-Nitriansky kraj-Trnavský kraj-Žilinský kraj-

                       Bansko Bystrický kraj-Košický kraj-Prešovský kraj

TOP