Referencie

Slovenský Grob

Realizujeme všetky stavby podľa Vaších predstáv pre : hotely, reštaurácie , polyfunkčné zariadenia, rekreačné strediska a súkromné osoby.
Svoju predstavu mal aj majiteľ hotela a reštaurácie zo Slovenského Grobu. Nech sa páči 🙂
➡Drevená terasa o rozmere 200 m2, základový podlahový rošt, kotvený na oceľové zemné piloty, terasová doska thermo jaseň na skryté uchytenie
➡Bezbariérový prístup na terasu, schodiská na terasu
➡Zimná záhrada – drevená pergola s letným barom ,rozmery: dĺžka -25 000 mm x šírka 5000 mm, kartáčované a opaľované masívne drevo smrek, zasklievací systém Classic s VSG 33.1 číre
➡strešná krytina plech – klik panel, RAL 9011

Nitra

Drevená termoizolačná zimná záhrada určená ako kancelársky priestor realizovaná v okrese Nitre.
Rozmer 10 000 x 5000 mm
Drevená konštrukcia
Pomurnica 150 x 150 a 75 x 150 mm
Nosné hranoly 150 x 150 mm
Podlahový rošt 50 x 150 mm, izolovanie podlahového roštu
eurowool vata 150 mm,
Izolácia podlahy terasy EPS 100×100 mm,fermacell 12,5 predpríprava pred pokládkou plávajúcej podlahy
Uzatvorenie stien z exteriéru drevený obklad 146×20 mm
Uzatvorenie stien z interiéru Fermacell 12,5 mm
Exteriér Hliníkový okenný posuvný systém CORTIZO 4700 s troj izolačným sklom
Strešná krytina kombinácia plech/ dvojizolačné bezpečnostno kalené sklo mliečne
Elektroinštalačné práce
Vodárenské práce
Sanita
Doprava + montáž
Cena 62 400 € s DPH

Košice

Prvý stromodom realizovaný na východom Slovensku našou firmou DREVODOMY ŠTENKO . Rozmer 4000 x 3000 mm + čiastočné podkrovie. Stromodom je dom v korunách stromov, ktorý je upevnený o tri dospelé a ošetrené duby. Vznikol v roku 2021 pre každého, kto vie oceniť pobyt v prírode. Koncept Lesodomu bol vytvorený tak, aby si na svoje prišli zamilované páry, rodiny s deťmi, starší, mladší, alebo aj jednotlivci túžiaci po netradičnom oddychu v korunách stromov.
Vo výške takmer 5 metrov nad zemou, obklopení stromami, zeleňou, šumiacim potokom a vtáčikmi Vám zaručujeme, že v našom domčeku zažijete neopakovateľný oddych a relax. Z pohodlia a bezpečia terasy si počas dňa môžete vychutnať krásne lesné výhľady, zacvičiť jógu, prečítať Vašu obľúbenú knihu, alebo si to všetko môžete vychutnávať aj z vnútra domčeka, ktorý disponuje presklenými časťami poskytujúcimi nádherné výhľady.
Stromodom spĺňa všetky atribúty zážitkového ubytovania, ktorý Vás vďaka pobytu v korunách stromov a príjemne stráveného času v prírode dobije pozitivitou eneregiou. Prenajať si môžete tento stromodom na ich oficiálnej FB stránke : https://www.facebook.com/lesodom.sk
Cena 39 970 € s DPH

Košice

Výstavba nízkoenergetického drevodomu realizovaná v Košickom kraji.
Dom má rozlohu 152 m2, ktorý pozostáva z: veľkej jednogaráži, kuchyne s obývačkou, troch izieb, technickej miestnosti a šatníka. Dom je vyrobený skeletovou konštrukciou. Má energetické parametre energeticky efektívneho drevodomu. Fasádny obklad je prírodná sibírska borovica. Strešná krytina je vyrobená z kvalitného plechu značky BUDMAT.Trojsklo v plastových oknách značky REHAU majú vysoké parametre, teda nízku tepelnú priepustnosť. V dome je podlahové kúrenie, ktoré môže byť napájané tepelným čerpadlom alebo fotovoltaikou.
Cena 243 200 € s DPH zo základovou doskou.

Žilina

Výstavba nízkoenergetických drevodomov v okrese Žilina.
Nízkoenergetický drevodom o rozlohe 107 m2 je riešený podľa projektu klienta :
Prízemie – obývačka s čiastočne otvorenou kuchyňou, kúpeľňa a veľké zádverie. V mieste kuchyne je možné oddeliť ďalšiu izbu.
Garážové státie s otvoreným prístupom
Prvé poschodie – tri spálne a veľká kúpeľňa.
Podkrovie – priestor na ateliér
Skeletová konštrukcia v ktorej je izolácia kamenná minerálna vlna + 20 cm fasádny polystyrén zo silikónovou fasádou, elektroinštalácia, vodoinštalácia, plastové okná značky REHAU, RAL 7016 antracit, nerezové zábradlie… Ak máte svoj projekt a ste rozhodnutí stavať , tak neváhajte nám zaslať svoj projekt na nacenenie .
CENA 331 720 € s DPH

Žarnovica

Drevená terasa realizovaná v okrese Žarnovica
➡Rozmer 4500 x 4000 mm
➡Podlahový rošt -smrek
➡ošetrenie podlahového roštu
➡kotvenie roštu – zemné vrúty
➡terasová doska Termo jaseň
➡ošetrenie termojaseňa
-doprava + montáž
Cena 5120 € s DPH

Michalovce

Zasklenie verandy realizované v okrese Michalovce hliníkovým posuvným systémom CORTIZO 4200 s PTM (prerušeným tepelným mostom ), dvoj izolačným bezpečnostným sklom dodáva verande plnohodnotne ju využívať celoročne.
Cena 3809 € s DPH vrátane dopravy a montáže.

Žarnovica

Termo izolačná zimná záhrada realizovaná v okrese Žarnovica.
Rozmer 8000 x 3000 mm
➡Hliníková konštrukcia/povrchová úprava DREVODEKOR,imitácia a štruktúra ako drevo
➡Strešná krytina : kaleno bezpečnostné dvoj izolačné sklo číre
➡Okenný hliníkový posuvný systém CORTIZO 4200 s PTM s dvoj izolačným sklom, DREVODEKOR, imitácia a štruktúra ako drevo
Táto termo izolačná záhrada je plne funkčná, vykurovaná a plnohodnotná. Môže slúžiť ako súčasť domu v akýchkoľvek podmienkach .
Cena 29 403 € s DPH vrátane dopravy a montáže.

Prešov

Drevené stojisko na auto realizované v okrese Prešov.
Drevená konštrukcia ,ošetrenie konštrukcie proti škodcom,základný náter, finálny náter, strešná krytina škrídľoplech,doprava a montáž.
Cena 5998 € s DPH

Košice

Celoročne obývateľná chata realizovaná v okrese Košice. Vyvýšená chata na betónových a drevených piliéroch vo výške skoro 3000 mm dáva spokojnému klientovi možnosť si vychutnávať krásne prostredie. Klient, ktorý si navrhol sám túto chatu sme doplnili terasou s termo jaseňa čo klient veľmi ocenil ako dobrý nápad. Sme tu pre Vás aby sme Vám poradili, pomohli s projektom a nakoniec aj so samou realizáciou. Cena tejto chaty 93 877 € s DPH.

Banská Štiavnica

Celoročne obývateľná chata realizovaná v okrese Banská Štiavnica s terasou a pergolou. Poradili sme si aj napriek ťažko dostupnému terénu a majiteľ si už užíva dlho vysnívaný relax v krásnom prostredí Banskej Štiavnici. Cena 56 770 € s DPH. Ak chcete aj vy si užívať svoje voľné dni vo svojej chate, tak nás neváhajte kontaktovať.

Svit

Modul vyrobený na mieru určený ako showroom na predaj štvorkoliek, motocyklov do mesta Svit. Ak Vás tento modul zaujal vypracujeme pre Vás cenovú kalkuláciu a 3D návrh ZDARMA ! Možnosť využitia takýchto mobilných modulov ako kancelária, predajňa, chata, showroom , ale aj na celoročné bývanie.
➡rozmer 9000 x 2440 mm
➡elektroinštalácia
➡elektrická rolovacia brána Hormann
➡plastové okná značky REHAU
➡doprava
Cena 14 280 € s DPH

Bratislava

mobilný modulový dom vyrobený na mieru pre zákaznika. Rozmer 12000 x 4000 mm. Ak Vás táto ponuka zaujala , tak neváhajte nás kontaktovať. Cena 57 600 € s DPH bez dopravy.

Bratislava

Vykládka mobilného domu v Bratislave. Ak Vás zaujali mobilné domy a túžite po vlastnom bývaní neváhajte nás kontaktovať. Všetky mobilné domy robíme na mieru podľa prianí klienta. Možnosť realizovať aj na mieste pri zhoršenom dostupnom teréne. S nami vždy nájdete tú správnu cestu k bývaniu 🙂

Košice

Zasklenie prístrešku realizované v okrese Košice
Zasklenie hliníkovým posuvným systémom CLASSIC s bezpečnostným lepeným sklom VSG 33.1 číre v kombinácií s hliníkovým kompozitom.
RAL 3009
Doprav + montáž
Cena 4399 € s DPH

Svidník

Drevená zimná záhrada realizovaná v okrese Svidník
Drevená konštrukcia
Rozmer 4200 x 3000 mm
Strešná krytina lexan s UV filtrom
Uzavretie hliníkovým posuvným systémom Cortizo 2000
Výplň dvojizolačné sklo
RAL 7016
Doprava + montáž
Cena 9926 € s DPH

Stupava

Vo VÝSTAVBE ( Stupava)
Modulový celoročne obývateľný dom postavený na zemných vrútoch. Dve moduly o rozmere 6000 x 3000 mm dávajú celej stavbe rozmer 36 m2 ako si domáci prestavovali. Celý modul si navrhol klient podľa svojích predstáv a my sme mu to splnili 🙂 Stavba je momentálne v dokončovaní.
Cena 36 769 € s DPH vrátane montáže a dopravy.

Senec

Mobilný dom realizovaný v okrese Senec. Tento mobilný dom bol realizovaný na mieste realizácie a jeho rozmer je 13740 x 4000 mm. Výhodou realizácie na mieste je možnosť ísť neobmädzene do dĺžky a šírky. Uzavretie mobilného domu z exteriéru bolo tatranským obkladom 146 x 20 mm vo variante horizontálne a vertikálne ako si klient želal. Interiér ako u väčšine naších stavieb je zo sadro vláknitej dosky fermacell. Ak Vás zaujala naša ponuka mobilných domov neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme riešenie aby aj vy ste mali svoje bývanie alebo na rekreáciu, do záhrady 🙂
Cena tohto mobilného domu je od 55000 € s DPH

Trnava

Zasklenie terasy realizované v okrese Trnava.
Hliníkový posuvný systém Classic
RAL 7016
Výplň: bezpečnostné lepené sklo VSG 33.1 číre
Doprava + montáž
Cena 6908 € s DPH

Lučenec

Celoročne obyvateľná rekreačná chata v rekreačnom stredisku pozostávaná s dvoch modulov o rozmere 4000 x 4000 mm a 3000 x 3000 mm realizovaná v okrese Lučenec, ktorá bude slúžiť na rekreačné účely pre klientov, ktorí zavítajú do krásneho prostredia.
Exteriér ukončený dreveným obkladom diagonál, interiér sadrovlaknitá doska fermacell 12,5 mm, plastové okná REHAU vyrobené na mieru našou firmou.Strešná krytina škrídľoplech.
Cena rekreačnej chaty je 31 130 € s DPH

Stupava

Mobilný dom realizovaný na mieste v okrese Stupava.
Celoročne obývateľný mobilný dom o rozmere 13370 x 4000 mm plus terasa k mobilnému domu dodáva v krásnom prostredí útulnú atmosféru. Tento mobilný dom bol realizovaný na mieste od základov ( vrúty) až po konečnú finalizáciu. Exteriér je uzavrety dreveným obkladom. Interiér uzavretie fermacellom 12,5 mm.Veľkou výhodou stavieb firmy Drevodomy Štenko je moderný konštrukčný systém, ktorý neobsahuje vnútorné nosné steny, čo umožňuje ich dispozičnú variabilitu, inými slovami klient si môže ľubovoľne upravovať dispozičné riešenie projektu.
Výstavba je rýchla a jednoduchá. Tento projekt je možné osadiť aj na stavebné parcely, ktoré majú malé požiadavky na veľkosť zastavanej plochy. Ide teda o menšiu veľkostnú kategóriu domu. Doprajte si zaslúžený odpočinok v pohodlí tohto rodinného domčeka. Účel stavby môžete jednoducho využívať ako rekreačnú chatu.
Cena Mobilného domu s terasou od 55 000 € s DPH
Drevodomy Štenko realizuje mobilné domy podľa Vaších predstáv, požiadaviek. Ak túžite po vlastnom bývaní kontaktujte nás

Banská Bystrica

Hliníková pergola realizovaná v okrese Banská Bystrica
Rozmer 8300 x 3000 mm
Hliníková konštrukcia
RAL 7016
Odkvapový systém
Strešná krytina bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 číre
Doprava + montáž
Cena 10 009 € s DPH

Vranov nad Topľou

Zasklenie priestoru na vírivku realizované v okrese Vranov nad Topľou.
Rozmer 3000 x 2000 mm
Hliníkový posuvný systém Cortizo 2000
Výplň: dvojizolačné bezpezpečnostné sklo mliečne
RAL 3009
Zámok + kľučka
Doprava + montáž

Zvolen

Uzavretie terasy v okrese Zvolen
– Hliníkový posuvný systém Classic
– Výplň bezpečnostné lepené sklo VSG 33.1 číre
– RAL 8017
– Doprava + montáž
Cena 3420 € s DPH

Bratislava

Hliníková veranda realizovaná v okrese Bratislava
Hliníková konštrukcia
RAL 7016
Rozmer 3000 x 2400 mm
Strešná krytina dvoizolačné bezpečnostné sklo mliečne
Odkvapový systém RAL 7016
Hliníkový posuvný systém Cortizo 2000 s dvoj izolačným sklom
RAL 7016
Doprava + montáž
Cena 8970 € s DPH

Piešťany

Zasklenie terasy realizované v okrese Piešťany
(realizácia sa dokončuje o trojuholníky)
Hliníkový posuvný a fixný systém Classic s bezpečnostným lepeným sklom VSG 33.1 číre
RAL 9016
Doprava + montáž
Cena 4011 € s DPH

Bratislava

Uzavretie verandy realizované v Bratislave.
Hliníkový posuvný a fixný systém Classic
Výplň? bezpečnostné lepené sklo VSG 33.1 číre
RAL 3009
Doprava + montáž
Cena 4600 € s DPH

Stará Ľubovňa

Uzatvorenie verandy realizované v okrese Stará Ľubovňa
Uzavretie verandy hliníkovým posuvným a fixným systémom CORTIZO 4200 s prerušeným tepelným mostom.
RAL 3009
Patenty + zámok a kľučka
Doprava a montáž
Cena 4712 € s DPH

Turčianské Teplice

Drevená pergola realizovaná v okrese Turčianské Teplice.
Rozmer : 8200 x 2300 mm
Drevená konštrukcia
Nosné stĺpy 150 x 150 mm
Pomurnica 150 x 150 mm
Krokvy 75 x 150 mm
Odkvapový systém RAL 7016
Strešná krytina bezpečnostné lepené sklo 44.1 mliečne
Doprava + montáž
Cena 5993 € s DPH

Malacky

Drevená pergola s terasou realizovaná v okrese Malacky
Drevená pergola rozmer 4000 x 3000 mm
Drevená konštrukcia
Strešná krytina bezpečnostné lepené sklo 44.1 mliečne
Odkvapový systém
Drevená terasa rozmer 4000 x 3000 mm
kotvenie: zemné vrúty
Podlahový rošt
Terasová doska sibírska borovica
doprava + montáž
Cena 6774 € s DPH

Bratislava

Drevený prístrešok na auto realizovaný v Bratislave.
Drevená konštrukcia:
Nosné stĺpy 150×150 mm
Pomurnica 150 x 150 mm
Krokvy 150 x 75 mm
Ošetrenie hranolov proti škodcom
Základný náter + finálny náter
Strešná krytina : škrídľoplech
Doprava + montáž
Cena 5999 € s DPH

Trenčín

Hliníková zimná záhrada realizovaná v okrese Trenčín
➡ Rozmer 5000 x 3500 mm
➡Hliníková konštrukcia
➡Strešná krytina : bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 číre
➡RAL 7016MAT
➡Hliníkový posuvný systém Cortizo 2000
➡Výplň dvoj izolačné sklo číre
➡Odkvapový systém
➡Doprava
➡Montáž
Cena 12 000 € bez DPH
Cena 14 400 € s DPH

Žilina

Hliníková zimná záhrada realizovaná v okrese Žilina
➡ Rozmer 6400 x 2985 mm
➡Hliníková konštrukcia
➡Strešná krytina : bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 mliečne
➡RAL 7004 MAT
➡Hliníkový posuvný systém Cortizo 2000
➡Výplň dvoj izolačné sklo číre/boky dvojizolačné sklo mliečne
➡Odkvapový systém
➡Doprava
➡Montáž
Cena 14 105 € bez DPH
Cena 16 926€ s DPH

Žarnovica

Hliníkové pergoly realizované v okrese Žarnovica
➡ Rozmer 9500 x 3000 mm a 2500 x 4500 mm
➡Hliníková konštrukcia
➡Strešná krytina : bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 mliečne
➡RAL DREVODEKOR
➡Odkvapový systém
➡Doprava
➡Montáž
Cena 17 860 € bez DPH
Cena 21 432 € s DPH

Prešov

Hliníkové pergoly realizované v okrese Prešov
➡Rozmer pergoly č.1 , 4000 x 2500 mm
➡Rozmer pergoly č. 2 , 1900 x 1200 mm
➡Hliníková konštrukcia
➡Strešná krytina :bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 číre
➡RAL 7031 MAT
➡Odkvapový systém
➡Doprava
➡Montáž
Cena 6450 € bez DPH
Cena 7740 € s DPH

Levice

Zasklenie altánku v okrese Levice
➡Hliníkový posuvný systém Classic
➡Výplň bezpečnostné lepené sklo VSG 33.1 bronz
➡RAL 9006
➡Madla 8 ks
➡Doprava
➡Montáž
Cena 5602 € bez DPH
Cena 6722 € s DPH

Liptovský Mikuláš

Hliníková zimná záhrada realizovaná v okrese Liptovský Mikuláš
➡ Rozmer 4000 x 1800 mm
➡Hliníková konštrukcia
➡Strešná krytina : bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 číre
➡RAL 8007
➡Odkvapový systém
➡Hliníkový posuvný systém CLASSIC
➡Výplň – bezpečnostné lepené sklo VSG 33.1 číre
➡Doprava
➡Montáž
Cena 7608 € bez DPH
Cena 9130 s DPH

Dolný Kubín

Drevená zimná záhrada realizovaná v okrese Dolný Kubín
➡ Rozmer 4500 x 2400 mm
➡Drevená konštrukcia
➡Strešná krytina : Plech – Venezia, plné podbitie
➡RAL 7016
➡Odkvapový systém RAL 7016
➡Hliníkový posuvný systém CLASSIC, RAL 7016
➡Výplň – bezpečnostné lepené sklo VSG 33.1 číre
➡Doprava
➡Montáž
Cena 9370 € bez DPH
Cena 11 244 € s DPH

Banská Bystrica

Drevená zimná záhrada realizovaná v okrese Banská Bystrica
➡ Rozmer 6000 x 3000 mm
➡Drevená konštrukcia
➡Strešná krytina : bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 číre
➡RAL 5051
➡Odkvapový systém
➡Hliníkový posuvný systém CLASSIC
➡Výplň – bezpečnostné lepené sklo VSG 33.1 číre
➡Doprava
➡Montáž
Cena 11 064 € bez DPH
Cena 13 277 s DPH

Snina

Hliníková pergola realizovaná v okrese Snina
➡Rozmer 4500 x 3500 mm
➡Hliníková konštrukcia
➡RAL 8018 MAT
➡Strešná krytina bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 mliečne
➡Odkvapový systém
➡Doprava
➡Montáž
Cena 6000 € bez DPH
Cena 7200 € s DPH

Pezinok

Drevená zimná záhrada realizovaná v okrese Pezinok
➡ Rozmer 3500 x 2800 mm
➡Drevená konštrukcia
➡Strešná krytina : bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 číre
➡RAL 9003
➡Odkvapový systém
➡Hliníkový posuvný systém CLASSIC
➡Výplň – bezpečnostné lepené sklo VSG 33.1 číre
➡Doprava
➡Montáž
Cena 7467 € bez DPH
Cena 8960 s DPH

Martin

Hliníková zimná záhrada realizovaná v okrese Martin
➡ Rozmer 4000 x 2500 mm
➡Hliníková konštrukcia
➡Strešná krytina : bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 číre
➡RAL 8007
➡Odkvapový systém
➡Hliníkový posuvný systém CLASSIC
➡Výplň – bezpečnostné lepené sklo VSG 33.1 číre
➡Doprava
➡Montáž
Cena 9608 € bez DPH
Cena 11 530 s DPH

Košice

Hliníková pergola realizovaná v okrese Košice
➡Hliníková konštrukcia
➡Rozmer 8300 x 2450 mm
➡Strešná krytina dvoj izolačno bezpečnostné sklo mliečne
➡STAVBA SA EŠTE BUDE UZATVÁRAŤ !
➡RAL 8025 MAT
➡Odkvapový systém
➡doprava a montáž
Cena 12 806 s DPH

Galanta

Hliníková pergola realizovaná v okrese Galanta.
➡Rozmer 4500 x 1700 mm
➡Hliníková konštrukcia
➡Ral 7016 mat
➡Strešná krytina bezpečnostné lepené sklo 44.1 mliečne
➡Odkvapový systém, Ral 7016 mat
➡Doprava
➡Montáž
Cena 3600 € s DPH

Sabinov

Hliníkový posuvný systém Cortizo 2000 realizovaný v okrese Sabinov:
– hliníkový posuvný systém Cortizo 2000
– výplň dvoj izolačné bezpečnostno kalené sklo
– RAL 9006 SP
– Cena 7806 € s DPH vrátane dopravy a montáže

Nová Baňa

Drevená pergola s bezpečnostným lepeným sklom VSG 44.1 – mliečne + drevená terasa – sibírska borovica s pergolou s bezpečnostným lepeným skolom VSG 44.1 mliečne ,zábradlím realizovaná v okrese Nová Baňa.

Levice

Zimná záhrada realizovaná v okrese Levice.
👉hliníková konštrukcia RAL 9016
👉strešná krytina – škrídľoplech
👉hliníkový posuvný systém Classic
👉výplň- bezpečnostné sklo VSG 33.1 – číre
👉podlaha – sibírska borovica
👉doprava
👉montáž
Cena 9899 € s DPH

Stupava

Drevená pergola realizovaná v Stupave.
Drevená konštrukcia
Strešná krytina lexan – čiry
Kotviací materiál
Spojovací materiál
Základný náter
Finálny náter
Doprava
Montáž
Cena 5840 € s DPH

Zlaté Moravce

Hliníková zimná záhrada realizovaná v okrese Zlaté Moravce.
👉 hliníková konštrukcia, RAL 7016
👉 rozmer 7500 x 2200 mm
👉 strešná krytina bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 – číre
👉Odkvapový systém
👉 hliníkový posuvný systém CLASSIC
👉 výplň – float sklo 6 mm – číre
👉doprava
👉montáž
Cena 9480 € s DPH

Košice

Uzavretie terasy hliníkovým posuvným systémom CORTIZO 2000 s dvoj izolačným sklom, RAL 7016 (antracit) sme realizovali v okrese Košice.
Cena 5350 € s DPH vrátane dopravy a montáže

Žarnovica

Zasklenie altánku posuvným hliníkovým systémom Classic s bezpečnostným lepeným sklom VSG 33.1 číre sme realizovali v okrese Žarnovica.

Nitra

Hliníková zimná záhrada realizovaná v okrese Nitra:
➡Rozmer 5000 x 3500 mm
➡Hliníková konštrukcia
➡Strešná krytina bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 mliečne
➡RAL 7016 ANTRACIT
➡Odkvapový systém
➡Hliníkový posuvný systém Classic
➡Výplň bezpečnostné lepené sklo VSG 33.1 číre
➡Doprava
➡Montáž
➡ Cena 13 474 € s DPH

Bratislava

Drevená pergola realizovaná v Bratislave:
➡ Rozmer 8500 x 3500 mm
➡Drevená masívna konštrukcia
➡strešná krytina škrídľoplech a bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 číre
➡izolovaný strop kamennou vatou
➡uzavretie stropu tatranským obkladom
Realizácia bude pokračovať uzatvorením stien skeletovou konštrukciou izolovanou kamennou vatou,OSB doska,polystyrén, sieťka,lepidlo fasáda. Uzavretie stien v interiéri Fermacell,vymaľovanie na bielo,plastové okná REHAU.
Ďalšie foto čoskoro

Bratislava

Hliníkový okenný posuvný systém Cortizo 2000 s dvoj izolačným sklom sme realizovali v okrese Bratislava. Ral prevedenie 7016 (antracit).
Ak plánujete zasklievať terasu, verandu nechajte si vypracovať cenovú ponuku našími technikmi priamo u Vás v pohodlí domova.

Nitra

Hliníkový posuvný systém CLASSIC s bezpečnostným lepeným sklom VSG 33.1 – číre sme realizovali v okrese Nitra. Domáci si už kľudne môžu vychutnávať bezvetrie v prístrešku. Ak Vás zaujala táto realizácia, tak nás neváhajte kontaktovať. Cena takého zasklenia je 3908 € s DPH vrátane dopravy a montáže.

Malacky

Jeden z najžiadanejších okenných profilov CORTIZO 2000 s dvojizolačným sklom sme realizovali v okrese Malacky. Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Galanta

Realizácia zimnej záhrady v okrese Galanta.
👉 hliníková konštrukcia
👉 strešná krytina bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 -číre
👉RAL 3009
👉odkvapový systém
👉hliníkový posuvný systém CLASSIC s bezpečnostným sklom VSG 33.1
👉 doprava
👉 montáž
Cena 6430 € s DPH

Žiar nad Hronom

Zimná záhrada realizovaná v okrese Žiar nad Hronom.
👉Drevená masívna konštrukcia
👉Strešná krytina bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 číre
👉Ochranný náter, finálny náter Čerešna
👉Zasklievací posuvný systém Classic s bezpečnostným lepeným
sklom VSG 33.1 – číre
👉 RAL posuvného systému 7016 – antracit
👉 Kotviací a spojovací materiál
👉 Doprava
👉 Montáž
👉 Konečná cena 8756 € s DPH
Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať

Košice

Hliníkový posuvný systém CORTIZO 4200 s PTM v RAL DREVODEKOR s izolačným brondzovo zrkadlovým dvojsklom sme realizovali v okrese Košice. Možnosť odsúvania z pravej /ľavej strany a odsunutia krídel od stredu na bočné strany. Možnosť využitia na celoročné užívanie.

Žilina

Vianoce sú tu už čo nevidieť a my chceme aby rodinka z okresu Žilina strávila vianoce v novom nízkoenergetickom dome. Finišujeme a 16.12.2020 odovzdávame 🙂
Cena takého nízkoenergetického domu sa pohybuje od 94 280 € s DPH a garážou

Liptovský Mikuláš

Najkrajší darček na vianoce bude mať rodinka z okresu Liptovský Mikuláš, ktorým už tento týždeň odovzdávame nizkoenergetický drevodom o rozmere 13000 x 7500 mm. Ak túžite aj vy po svojom vlastnom bývaní ,tak nás neváhajte kontaktovať.

Trebišov

Drevená zimná záhrada realizovaná v okrese Trebišov.
Rozmer 5800 x 2600 mm
Drevená pergola s bezpečnostným lepeným sklom VSG 44.1 mliečne.
Hliníkový posuvný systém Classic s float skom 6 mm.
RAL 8004
doprava
montáž
Cena 9780 € s DPH

Košice

Drevená zimná záhrada realizovaná v okrese Košice.
Rozmer: 8000 x 2500 mm
Drevená konštrukcia s polykarbonátom 10 mm
Hliníkový posuvný systém Classic s bezpečnostným sklom VSG 33.1
Odkvapový systém
Ral- 7016 (antracit)
Doprava
Montáž
Cena 8640 € s DPH

Nitra

Hliníková pergola realizovaná v okrese Nitra.
➡hliníková konštrukcia
➡RAL -drevodekor -orech
➡rozmer 4000 x 3500 mm
➡strešná krytina bezpečnostné sklo VSG 44.1 číre
➡doprava,montáž
➡Cena 6230 € s DPH

Trebišov

Drevená zimná záhrada v okrese Trebišov.
Rozmer 6500 x 3500 mm
Masívna drevená konštrukcia
Strešná krytina plech
Posuvný hliníkový systém Classic s bezpečnostným sklom VSG 33.1 – číre
RAL 8004

Poprad

Termo izolačná zimná záhrada, ktorú je možné využívať celoročne v lete, aj zime.. možnosť vykurovania priestoru zimnej záhrady ,ktorú sme realizovali v okrese Poprad.
– rozmer 8500 x 4000 mm
– hliníková konštrukcia (RAL 7016 – antracit)
– strešná krytina -dvojizolačné bezpečnostné sklo-mliečne
– hliníkový okenný posuvný systém CORTIZO 2000 s dvoj
izolačným sklom, RAL 7016 antracit
– doprava
– montáž
– cena 29 059 € s DPH

Chorvátsky Grob

Zasklenie v Chorvátskom Grobe bezpečnostným lepeným sklom VSG 33.1 mliečne.

Trebišov

Drevená zimná záhrada v okrese Trebišov.
Rozmer 6500 x 3500 mm
Masívna drevená konštrukcia
Strešná krytina plech
Posuvný hliníkový systém Classic s bezpečnostným sklom VSG 33.1 – číre
RAL 8004

Stará Ľubovňa

Hliníková zimná záhrada realizovaná v okrese Stará Ľubovňa.
Rozmer 4000 x 2000 mm
Výška pri stene 2500 mm, po spáde 2000 mm
RAL 7016 – Antracit
Strešná krytina – Bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 číre
Posuvný systém Classic s bezpečnostným sklom VSG 33.1 číre + bočná strana bezpečnostné sklo VSG 33.1 – mliečne
Odkvapový systém RAL 7016 – antracit
– doprava
– montáž
Cena na kľúč 8320 €

Trnava

Viete niečo stým robiť? To bola prvá veta klienta, ktorý chcel odstrániť starú konštrukciu a nahradiť ju novou zimnou záhradou. Nech sa páči 🙂
Rozmer 4000 x 2500 mm
Hliníková konštrukcia
Posuvný a fixný hliníkový systém Classic s bezpečnostným sklom čírym + bok bronz
Strešná krytina bezpečnostné lepené sklo číre
Ral 7045
Cena s dopravou a montážou 7450 € s DPH

Okres Trnava

Hliníková konštrukcia RAL – DREVODEKOR
Rozmer 7100 x 3500 mm
Strešná krytina: bezpečnostné lepené sklo VSG 44.1 mliečne
Hliníkový posuvný systém CORTIZO 2000 s dvojizolačným sklom ,RAL – DREVODEKOR.
Špeciálne práškovanie hliníkových jaklov v DREVODEKORE! Široký výber možnosti spestriť Vašu zimnú záhradu !!!

Viničné

Mobilný dom

  • vo výstavbe

 

Rozhanovce

Zimná záhrada

Banská Bystrica

Zimná záhrada s drevenou terasou

Terchová

Zasklenie terasy zasklievacím systémom Cortizo 2000

Prešov

Drevená pergola s mliečnym sklom

Dunajská lužná

Drevená pergola, strešná krytina škridlo-plech s odkvapovým systémom. Prevedenie RAL 7016. Antracitová olejová lazúra.

Záborské

  • Hliníková pergola s bezpečnostným sklom VSG 44.1
  • zavetrenie hliníkovej pergoly posuvným systémom Classic s mliečnym bezpečnostným sklom

Závažná Poruba

Realizácia zimnej záhrady v okrese Liptovský Mikuláš.
Drevená masívna konštrukcia ošetrená ochranným náterom,základným a finálnym náterom.
Strešná krytina bezpečnostné dvoj izolačné sklo číre.
Posuvný systém CORTIZO 4200 s prerušeným tepelným mostom, ktorý dáva zimnej záhrade možnosť ju využívať plnohodnotne celoročne aj pri nízkych teplotách, ktoré sú na Liptove samozrejmosťou

Žiar nad Hronom

Mobilný modulový drevodom v tvare T na celoročné bývanie v okrese Žiar nad Hronom. Rozmer modulov 8000 x 4000 a 9000 x 4000 mm. Sedlová strecha, 7 komorové plastové okná (odtieň Mechovo zelená) , terasa termo drevo jaseň, interiér masívna dubová podlaha Natura 001

  • Vo výstavbe

Telgárt

Špecifická drevená terasa vo výške 3 metre od zeme. Drevený podlahový rošt s terasovou doskou sibírsky smrekovec. Na terasu sme inštalovali drevenú pergolu so sklenenou strešnou krytinou VSG 44.1 a hliníkovým zasklievacím posuvným systémom taktiež s bezpečnostným čírim sklom VSG 33.1
Miesto realizácie : Telgárt

Pezinok

Zasklenie altánku posuvným hliníkovým systémom s bezpečnostným sklom VSG 33.1, ktorým po realizovaní vznikla pre domácich krásna zimná záhrada na trávenie voľných chvíľ v čase aj nečase.

Spišská Nová Ves

Znepríjemňuje Vám počasie relax na záhrade? Ak nastane situácia, že Vám počasie naruší celú oslavu narodenín alebo záhradnú párty, ktorá bola dôsledne naplánovaná, je tu ideálne riešenie pre Vás. Hliníková pergola na terasu Vám zabezpečí ochranu pred nepriaznivým počasím. Obstaraním kvalitnej hliníkovej pergoly získate ochranu nielen pred dažďom, snehom, ale aj pred slnečnými lúčmi. Naviac dodáte svojej terase nezameniteľný a moderný vzhľad. Hliníkovú pergolu na elektrické ovládanie sme tento víkend realizovali v Spišskej novej Vsi, kde domáci vymenil starú drevenú pergolu za hliníkovú na elektrické ovládanie. Dodalo to krásny vzhľad, komfort ,ale hlavne spokojnosť zákaznika. 
Rozmer 4400 x 3000 mm 
RAL : 7016 (antracit)
Cena : 7482 € s DPH vrátane dopravy a montáže ( na kľúč)

Bunetice

Rekreačné stredisko Bunetice. Výstavba celoročne obývateľných modulových chát.

  • Vo výstavbe

Poprad

Zasklenie logie v Poprade, kde si pani zvolila kombináciu hliníkového posuvného systému s bezpečnostným sklom a bronzového lexanu vo fixných otvoroch. V našej ponuke nájdete širokú škálu rôznych odtieňov hliníkových systémov od bežných , drevodekorov,metalické… Stačí nám zavolať, napísať…

Čaňa

 

V Čani okr. Košice sme dokončili zimnú záhradu z hliníkových jaklov a posuvným systémom CLASSIC. Vo farbe RAL 7016 – Antracit

Bratislava

 

Drevená pergola so strešnou krytinou polykarbonát bronz, ktorú sme realizovali v Bratislave.

Devín

 

Modulová nízkoenergetická drevonadstavba kancelárií v Devíne.

Prešov

 

Spokojní zákaznici z Prešova sa tešia z novej hliníkovej pergoly s elektricky ovládateľnými strešnými lamelami. Pergola zavesená závesnym systémom o rodinný dom s dvoma nosnými stĺpmi. Rozmer 300 x 360 cm.

Martin

 

Ďalší spokojný zákazník v Martine ktorému sme zhotovili termoizolačnú celoročne obyvateľnú zimnú záhradu s hliníkovým posuvným systémom Cortizo 2000 s dvojizolačným bronzovozrkadlovým sklom. Rozmer 6000x3500mm.

Kováčová

 

Originálna hliníková pergola s elektricky ovládanou lamelovou strechou o rozmeroch dlžka 7000x 4000 mm. Zákaznik v Kováčovej pri Zvolene si prial k pergole aj elektricky ovládanú roletu s ktorou chce tieniť horúce slnečné dni.

Trnava

 

Mobilný modulový celoročne obývateľný drevodom na oceľových pilotoch ktorý sme postavili v prebehu

štyroch dní v Trnave. Domček dokončujeme, priebežne budeme pridávať fotografie ako prebieha výstavba a jeho finálne dokončenie.
Rozmer 1000 x 700 cm

MILOSLAVOV

Zasklenie lógie novostavby rodinného domu v Miloslavove s hlinikovým posúvnym systémom CORTIZO 4200 s dvojizolačným bronzovozrkadlovým sklom na celoročné využívanie a možnosti vykurovania tejto lógie vďaka okennému systému CORTIZO.

Košice

Zasklievanie vchodu do spoločenskej miestnosti posuvným hliníkovým systémom CORTIZO 2000 v imitácií DREVODEKOR s izolačným dvoj sklom v Košiciach.
Rozmer 540 cm x 200 cm + bočná strana 50 cm x 200 cm.

Gajary

Zasklenie terasy