Real Time Web Analytics
PREV
NEXT

Cena sa stanoví až po zameraní

Naše stavby sú nízkoenergetycké difúzne uzatvorené ,ponúkame aj mobilnú formu stavieb ktoré nepodliehajú stavebnému zákonu netreba stavebné povolenie výstavba je realizovaná mobilným spôsobom ako mobilný dom kotvený na oceľových zemných vrutov alebo betónových pätkách !

Marianna

Moderný domček MARIANNA je svojou plochou využiteľný vo viacerých variantach. Pri štandartných
rozmeroch pre tieto stavby 8 x 4 m môžete využiť priestor na celoročné ubytovanie, ktoré zahŕňa
zateplenie kamennou vatou , inštalačné siete, WC, sprchovací kút, vykurovacie teleso, 1 x dvere, 1 x
okno. Zakrytú terasu môžete využiť ako prístrešok pre auto alebo krásne sedenie podľa Vašich
predstáv s priateľmi.
Tento domček s prekrytou terasou môžete využiť aj v letnej verzií , ktorá nezahŕňa zateplenie,
inštalačné siete, WC, sprchovací kút, vykurovacie teleso. V cene je 1 x dvere, 1 x okno.
Všetky naše stavby sú robené formou SKELETU – hrubá masívna konštrukcia !
V cene je náter podľa vášho výberu, montáž, doprava.

Sofia

Záhradná chatka Sofia Vám môže poslúžiť ako moderná záhradná chatka alebo domček na náradie. Hrubá masívna koštrukcia, ktorá je stavaná formou SKELETU dodáva stavbe stabilnosť a možnosť zateplenia do budúcna. Odporúčaná veľkosť na realizáciu minimálne 4 x2 m. Cena zahŕňa montáž, dopravu, náter ipregračným náterom proti škodcom, poveternostným situáciám, farbu domčeka, ktorú si vyberiete podľa vzorkovníka, rýnu , vzod, kotlík,1 x okno, 1 x dvere, pultová strecha v sklone podľa Vášho výberu, šindeľ.

Katarina

Ak sa na záhrade kopí pracovné náradie tak, že v ňom strácate prehľad, je načase dopriať mu vlastný domov. Inšpirujte sa záhradným domčekom Katarina.

Veľkosť záhradného domčeka závisí hlavne od toho, koľko náradia v ňom ubytujete. Časom k nemu určite pribudnú nejaké vrecia so zeminou, črepníky, kosačka, detské hračky a rôzne nepotrebné veci, ktoré sa v ňom na ceste do kontajnera určitý čas ešte zdržia. V každom prípade domček nikdy nebude prázdny, skôr treba dať pozor, aby ste ho nezaplnili ešte pred dokončením.

Lucia

Aj keď sa čiastočne jedná o technickú drevostavbu, neustupujeme z našej filozofie kvality a používame prvotriedny materiál a špičkové opracovanie. Hrúbka stien je 45 mm, konštrukcia je pripravená na akúkoľvek strešnú krytinu. Preferujeme použiť rovnakú krytinu, aká je na základnej stavbe. Rozmery a tvar spolu s dispozíciou okien a dverí je vždy podľa požiadaviek a potrieb zákazníka.

Juliana

Drevostavby v tejto kategórii tvoria doplnok takmer každého domu. Kvalitná a estetická záhradná chatka plní úlohu technického vybavenia záhrady pre prípad uskladnenia záhradnej techniky, športovej sezónnej výstroje alebo záhradného nábytku. Často môže byť vkusne a vhodne kombinovaná s otvoreným prestrešeným priestorom na uloženie palivového dreva, ale aj s priestorom na oddych, kozub alebo gril.

Výrobky zhotovujeme podľa vašich požiadaviek

Kontakt

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM 
OBJEDNÁVKY 
INFO LINKA : 0911 113 130 

                 0917 123 136  

Prevádzková doba od 7.00 -  do 16.00 hod.

 

@ : woodholz.sk@gmail.com

Výroba a montáž celá SR

Montáž celá CZ, PL, HU, AT, DE, IT 

ZAMERANIE STAVBY
CENOVÁ KALKULÁCIA
A 3D NÁVRH
ZDARMA

Bratislavský kraj-Trenčiansky kraj-Nitriansky kraj-Trnavský kraj

  Žilinský kraj-Bansko Bystrický kraj-Košický kraj-Prešovský kraj

TOP
Facebook