Real Time Web Analytics
PREV
NEXT

Cena sa stanoví až po zameraní

Naše stavby sú nízkoenergetycké difúzne uzatvorené ,ponúkame aj mobilnú formu stavieb ktoré nepodliehajú stavebnému zákonu netreba stavebné povolenie výstavba je realizovaná mobilným spôsobom ako mobilný dom kotvený na oceľových zemných vrutov alebo betónových pätkách !

KATARINA

Záhradná chatka alebo záhradný domček Katarína je ideálnou stavbou či už na záhradku alebo aj na využívanie podľa vaších predstáv. Tento domček Vám vieme vyhotoviť podľa vaších želaní či už vo väčšom formáte alebo menšom.

ROZMER OD 600 x 400  cm / CENA OD 8 400 €

 

LAURA

Záhradná chatka alebo záhradný domček Laura je ideálnou stavbou či už na záhradku alebo aj na využívanie podľa vaších predstáv. Tento domček Vám vieme vyhotoviť podľa vaších želaní či už vo väčšom formáte alebo menšom.

ROZMER 24 m2 / CENA OD 9 600 €

KRISTINA

Záhradná chatka alebo záhradný domček Kristina je ideálnou stavbou či už na záhradku alebo aj na využívanie podľa vaších predstáv. Tento domček Vám vieme vyhotoviť podľa vaších želaní či už vo väčšom formáte alebo menšom.

ROZMER 17.86  390x480 cm / CENA OD 6251€

VERONIKA

Záhradná chatka alebo záhradný domček Veronika je ideálnou stavbou či už na záhradku alebo aj na využívanie podľa vaších predstáv. Tento domček Vám vieme vyhotoviť podľa vaších želaní či už vo väčšom formáte alebo menšom.

ROZMER 24 m2 / CENA OD 8 400 €

Stavby zhotovujeme podľa vašich požiadaviek

Kontakt

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM 
OBJEDNÁVKY 
INFO LINKA : 0911 113 130 

                 0917 123 136  

Prevádzková doba od 7.00 -  do 16.00 hod.

 

 

@ : woodholz.sk@gmail.com

Výroba a montáž celá SR

Montáž celá CZ, PL, HU, AT, DE, IT 

ZAMERANIE STAVBY, CENOVÁ KALKULÁCIA ZDARMA

Bratislavský kraj-Trenčiansky kraj-Nitriansky kraj-Trnavský kraj

  Žilinský kraj-Bansko Bystrický kraj-Košický kraj-Prešovský kraj

TOP